اثرنامه تا 1 آبان آگهی رایگان پذیرش می‌کند

اثرنامه تا 1 آبان آگهی رایگان پذیرش می‌کند | لینک : https://asarart.ir/?p=231 | باشگاه مخاطبان آژانس تبلیغاتی اثرهنری :‌ @AsarArt

اثرنامه تا 1 آبان آگهی رایگان پذیرش می‌کند

اثرنامه تا 1 آبان آگهی رایگان پذیرش می‌کند | آژانس تبلیغاتی اثرهنری صاحب امتیاز آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه» در نظر دارد جهت جذب مشتری و افزایش بازدید، به مدت محدود خدمات آگهی‌نامه اینترنتی را رایگان ارائه دهد.

مجموعه اثرهنری با این تصمیم به مدت 60 روز یعنی تا تاریخ 1 آبان 1397، بسته‌های 6 گانه آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه» را که با تعرفه‌ 15000 تومان تا 65000 تومان قابل خرید بود، با تخفیف 100 درصدی ارائه خواهد کرد.

آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه» در راستای هدفمندی تبلیغ و اثرگذاری بیشتر در مخاطب، جلوگیری از هزینه‌های مازاد، جلوگیری از هدررفت منابع طبیعی و زیست محیطی، آلایندگی‌هایی مانند رنگ و حلال‌های گوناگون و البته از بین رفتن کاغذ، طبیعت و …. اقدام به ایجاد بستری به نام «تبلیغات سبز» نمود. تبلیغات سبز علاوه بر رویکرد زیست محیطی، به مخاطبان خود نیز توجه دارد و این را با ارائه محیطی زیبا، کاربردی، کم هزینه و تأثیرگزار نشان داده است.

برای ثبت آگهی در آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه» کافی‌است ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کرده و بسته‌ی مورد نظر خود را به نسبت نیازی که در تبلیغ کسب و کار خود می‌بینید انتخاب نموده و یا بر ثبت آگهی کلیک کرده و ایمیل خود را وارد کنید. با این کار حساب کاربری شما ایجاد خواهد شد. بسته مورد نظر را انتخاب و فیلد‌های مربوطه را تکمیل کنید.
پس از تکمیل آگهی منتظر تأیید آگهی توسط بخش پشتیبانی و مدیریت سایت باشید. توجه داشته باشید در صورتی که لازم می‌دانید صورت‌حساب و جزئیات ثبت آگهی به صورت پیام‌کوتاه ارسال شود، تیک مربوط به پیام کوتاه را گذاشته و شماره موبایل خود را وارد کنید. در غیر این صورت تمام صورت‌حساب‌ها و جزئیات سفارش از طریق ایمیل اطلاع‌رسانی خواهد شد.

در صورت نیاز می‌توانید به بخش شرایط و قوانین  مراجعه کرده و در مورد آگهی‌نامه اینترنتی «اثرنامه» اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نکته : به دلیل تحریم‌های گوگل، دسترسی به نقشه در این نسخه از سایت، محدود شده است. در نظر داریم برای رفع این مشکل و کاربردی‌تر شدن سایت، در آینده این امکان را برای کاربران به مانند گذشته فراهم کنیم تا به صورت کامل از تمام امکانات به زیبا‌ترین شکل ممکن استفاده کنند.
طبیعی است،مشتریان و کاربرانی که امروز به ما اعتماد کنند در آینده نیز از شرایط فروش خاص و تخفیف‌های ویژه آژانس تبلیغاتی اثرهنری در همه بخش‌ها، مخصوصا پروژه «تبلیغات سبز» برخوردار خواهند شد.


راه‌های ارتباطی :
سایت : آژانس تبلیغاتی اثرهنری (باشگاه مخاطبان)
سایت : آگهی‌نامه اینترنتی، دیجیتالی «اثرنامه»  (باشگاه تبلیغات)
سایت : فروشگاه آثارهنری و صنایع دستی اثرهنری (باشگاه فروش)
ایمیل بخش مدیریت : info@asarart.ir   |   info@asarnameh.ir
ایمیل بخش فروش و سفارشات : AsarArtAgency@gmail.com


آدرس دفتر : اردبیل ـ خیابان شهید مدرس ـ میدان ورزش ـ مجتمع تجاری نگین ـ طبقه اول ـ کد ۲۱۰
آدرس کارگاه : اردبیل ـ شهرک سبلان فاز ۲ ـ خیابان فردوسی


تلفن تماس و تلگرام :
تلفن دفتر : ۰۴۵۳۳۲۵۰۷۵۹
مدیر،بخش گرافیک                             ۰۹۱۴۷۳۶۲۶۶۴
بخش فروش و آگهی‌نامه                     
۰۹۰۳۰۴۰۲۷۹۰
روابط عمومی  
                                            ۰۹۳۹۰۲۰۲۲۹۲


شبکه‌های اجتماعی :
تلگرام:
کانال باشگاه تبلیغات آژانس تبلیغاتی اثرهنری (اثرنامه)
کانال باشگاه مخاطبان آژانس تبلیغاتی اثرهنری
کانال باشگاه فروش آژانس تبلیغاتی اثرهنری


اینستاگرام :
باشگاه تبلیغات آگهی‌نامه اینترنتی اثرنامه
باشگاه مخاطبان آژانس تبلیغاتی اثرهنری
باشگاه فروش آثارهنری و صنایع دستی اثرهنری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باشگاه مخاطبان آژانس تبلیغاتی اثرهنری

در کانال تلگرام آژانس تبلیغاتی اثرهنری عضو شوید

JOIN CHANNEL CLOSE